KONST / Litografier / Färglitografi 14278380
nr 1427 8380
Färglitografi
Anita C Johansson. Signerad, numrerad 47/190. Färglitografi, bildmått: 21x15cm, yttermått inklusive ram: 35x28cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:19:39
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr